Logo Loading

Enter your keyword

About Us

Yapılara Hayat Veren Teknoloji

BOSMER

Who is BOSMER ?

BOSMER is a leading KNX building automation system-based company in Turkey since 2008. Since the day of establishment, we have completed successfully lots of projects like malls, sport centers, public buildings, hotels, villas, private residence, private designed yachts etc. We usually manage the projects but also according to customers needs we supply products and supervising service.
Also, since 2014 BOSMER is a certified training center of KNX system in Turkey.
In 2015 with the experience and knowledge of years, our company decided to start R&D studies for manufacturing KNX devices. As a result of these studies, firstly GAP series enter the market with %100 domestic design and software. BOSMER continues working hard on developing itself and increasing product varieties according to the markets requirements.

Today needs such as energy management, security management , controlling the living space from outside are not luxury they became necessity also in commercial buildings they are obligations.

Bu anlayış ile profesyonel akıllı bina otomasyon sistemlerinde en yeni teknoloji ile hizmet veren Bosmer bina otomasyon sistemleri, proje ve taahhüt hizmetleri, satış ve satış sonrası teknik hizmetleri ile müşterilerinin talep ve istekleri doğrultusunda en iyi hizmeti sunmayı kendisine amaç edinmiştir.

Yeni fikir ve çözümlere her zaman açık olan Bosmer bu anlayışla kendisini daha fazla geliştirmek için çalışmalarına devam etmektedir.

Hedeflerimiz olduğu sürece gelişebiliriz…

    Bosmer yurtiçi ve yurtdışında kendi alanlarında uzman en iyi firmalar ile çalışan ve müşterilerine en dürüst ve en iyi

  • Kaliteyi

  • Ürünü

  • Hizmeti

  • Servisi

  • Teklifi

vermeyi kendine ilke edinmiş dinamik bir firmadır.

    Müşterilerinin huzurunu, rahatını, konforunu düşünen ve bunun için gerek çözüm ortakları ile birlikte gerekse kendi içerisinde sürekli yenilik arayan ve arge çalışması yapan bir kuruluştur.

80

Biten Proje

1260

Mutlu Müşteri

15728

Saat Aktif Çalışma

826324

Bardak Çay / Kahve

Takımımız...

Finan & Muhasebe Birimi

Ar-Ge & Üretim Birimi

Proje Birimi