Logo Loading

Enter your keyword

Hakkımızda

Yapılara Hayat Veren Teknolojiş

BOSMER

Kimdir ?

BOSMER şirketi 8 yılı aşkın süredir OTOMASYON sektöründe hizmet veren bir bir firmadır. Otomasyon kapsamında KNX üzerine uzmanlaşmıştır. Proje şirketinin yanı sıra KNX TRANINING olması sebebi ile KNX üzerinede eğitim vermektedir.

Günümüzde özellikle enerji tasarrufu, güvenlik, uzaktan yaşam alanına kumanda edebilme (yönetme) gibi önemli noktaların lüks olmaktan çıkıp bir ihtiyaç haline geldiğini, bunların zaman içerisinde daha da yaygınlaşarak evinizde, ofisinizde veya diğer kamu binalarında uygulanmasının bir zorunluluk haline geldiğini görebiliriz.

Bu anlayış ile profesyonel akıllı bina otomasyon sistemlerinde en yeni teknoloji ile hizmet veren Bosmer bina otomasyon sistemleri, proje ve taahhüt hizmetleri, satış ve satış sonrası teknik hizmetleri ile müşterilerinin talep ve istekleri doğrultusunda en iyi hizmeti sunmayı kendisine amaç edinmiştir.

Yeni fikir ve çözümlere her zaman açık olan Bosmer bu anlayışla kendisini daha fazla geliştirmek için çalışmalarına devam etmektedir.

Hedeflerimiz olduğu sürece gelişebiliriz…

    Bosmer yurtiçi ve yurtdışında kendi alanlarında uzman en iyi firmalar ile çalışan ve müşterilerine en dürüst ve en iyi

  • Kaliteyi

  • Ürünü

  • Hizmeti

  • Servisi

  • Teklifi

vermeyi kendine ilke edinmiş dinamik bir firmadır.

    Müşterilerinin huzurunu, rahatını, konforunu düşünen ve bunun için gerek çözüm ortakları ile birlikte gerekse kendi içerisinde sürekli yenilik arayan ve arge çalışması yapan bir kuruluştur.

80

Biten Proje

1260

Mutlu Müşteri

15728

Saat Aktif Çalışma

826324

Bardak Çay / Kahve

Takımımız...

Finan & Muhasebe Birimi

Ar-Ge & Üretim Birimi

Proje Birimi